وبلاگ

برند پرژک (شعار، رنگ سازمانی، بسته بندی)

برند پرژک ; خلق شعار و پیام تبلیغاتی

برای اینکه شما بتونید میزان اثر بخشی هر کدوم از انواع کاراکترای تبلیغاتی تونو بسنجین باید به تحلیل و بررسی تک تک اونا و محتوای اونا بپردازین. برای اینکه بتونید به شیوه ای دقیق بر روی اونا ریز بشید باید هم دقت و هم زمان بسیار زیادی بزارید و هم از اطلاعات محرمانه سازمان باخبر بشید در نتیجه میزان اثر بخشی شعار و پیام تبلیغاتی و رسانه های تبلیغاتی فقط به صورت کلی قابل ارزیابی هست.برند پرژک

برای خلق شعار و پیام تبلیغاتی شما می تونید علایق و سطح ادراک مشتریان بازار هدف رو در نظر بگیرین و از اوانا استفاده کنین، وقتی مشغول خلق شعار و پیام تبلیغاتی حتما به مزیت ها و خواص، میزان کیفیت و قیمت، موارد مورد استفاده،نمادها، کلاس کالا توجه کنین.

شرکت شوینده پرژک با انتخاب شعار و پیام به طبیعت سلامی دوباره باید کرد تا حدودی درست عمل کرده، یعنی در قسمتی که به طبیعت اشاره کرده خوبه ولی توی قسمتی که از کلمه باید استفاده کرده بخاطر دستوری بودن در ذهن مخاطب تاثیر منفی میزاره و همین طور بخاطر اینکه این عبار طولانی هست خیلی نمی تونه تاثیر گذار باشه و حافظه آدم ها بمونه و اونا رو به چالش می کشونه. کلمه دوباره هم کلمه خیلی خوبی نیست اولا خیلی کلی نگره و با کلمه طبیعت در تضاد و اشاره میکنه که توی زندگی شهری طبیعت به دست فراموشی سپرده شده.

انتخاب رنگ سازمانی: وقتی می خواهید برای تبلیغات تفاوت ایجاد کنین می تونید از رنگ ها ی مختلف، طراحی های مختلف، بسته بندی های قشنگ استفاده کنین. وقتی از یه رنگ خاص استفاده می کنید، اون رنگ مثل نماد برای اون محصول به حساب می یاد، هر رنگ توی جامعه یک تعریفی داره، البته تعدادی از رنگ ها بخاطر فرهنگ های زیادی که توی دنیا وجود داره معانی متفاوتی دارن که در این موارد موقع انتخاب رنگ تحقیق بیشتری باید انجام بشه. رنگ ها با ادبیات بازاریابی که برای تبلیغ هر محصول انتخاب می شه ارتباط بسیار زیادی دارن مثلا، وقتی از رنگ هایی که تم قرمز دارن استفاده می کنیم که نیاز به ایجاد شور و هیجان باشه یعنی برای تبلیغ اون محصول نیاز داریم تا ذهن افراد رو برانگیزیم و این تم رنگ اصولا در تبلیغات برای برند لوازم آرایشی استفاده می شود. از رنگ قرمز در تبلیغات شرکت شوینده پرژک نیز استفاده شده و بهتر این بود که یا با یه رنگ دیگه ترکیب میشد و یا به صورت مات چاپ می شد.

طراحی بسته بندی و طراحی لیبل محصولات

اصولا بسته بندی با هدف محافظت و زیبایی برای فروش محصولات طراحی می شه و شما با استفاده از طراحی های متفاوت بسته بندی می تونید برای کالای خودتون ایجاد تمایز کنین. البته خوبه بدونید که یه بسته بندی خوب موقع خرید با مشتریان صحبت می کنه. در مورد بسته بندی برند پرژک باید بدونید که نسب به رقبا ایرانی خود هیچ ویژگی جدیدی ندارن، اما ممکن که فقط چون فرمولی گیاهی داره مشتری از اون بخره و اگر راضی باشه به دیگران معرفی کنه و گرنه قوطی پلاستکی که برای بسته بندی این شامپو استفاده شده جنبه زیبایی خاصی داره و جنس خاصی هم نداره و حتی لیبلی که بر روی این بسته بندی استفاده شده خیلی ساده است و جذابیت خاصی نداره و حتی تصویر واضح و شفافی هم دیده نمی شه و اگر در چاپ لیبل شفافیت نشون وجود داشت تداعی گر شفاف شدن موها با شستشوی توسط  برند پرژک می شد و این لیبل حس خوبی به خریدار نخواهد داد.

بسته بندی و لیبل برند پرژک بیش از اندازه معمولی به چشم می یاد و اصلا مشتری را ترغیب به خرید نمیکنه و جایگاه خوبی رو در بازار برای خودش نمی تونه باز کنه، چون هیچ گونه وجه تمایز با سایر محصولات رقیب نداره، البته با استفاده از همین نقطه ضعف بسیاری از افراد سودجو تونستن محصولات تقلبی خودشونو با یه اسم مشابه توی بازار به فروش برسونن. شما باید برای ایجاد ارزش افزوده برند محصولاتتون رو با بسته بندی های جذاب وارد بازار کنین.

در بسته بندی برند پرژک نوع بسته بندی با شخصت برند پرژک تناقض داره، در شخصیت برند پرژک این محصول برای جوانان خوش تیپ و تحصل کرده طراحی شده در صورتی این مشخصات رو  به هیچ عنوان نشون نمی ده.

This Post Has بدون دیدگاه