وبلاگ

انتقام برند سامسونگ از برند اپل

انتقام برند سامسونگ از برند اپل

۳۰  کامیون سکه ۵ سنتی توسط سامسونگ برای اپل ارسال شد!
چند روز پیش۳۰ کامیون پر از سکه های ۵ سنتی به دفتر اصلی شرکت اپل در کالیفرنیا ارسال شده است.
در نگاه اول کارمندان بخش حفاظت شرکت اپل فکر کردند که این کامیون ها اشتباها به آنجا آمده اند
ولی چند دقیقه بعد تیم کوک مدیر عامل اپل تماسی را از مدیر شرکت و برند سامسونگ دریافت می کند که اعلام می کند شرکت کره ای سامسونگ جریمه نقدی خود را طبق قوانین کره پرداخت خواهد نمود.
بخش خنده دار این موضوع آن است که در سند امضا شده روش پرداخت مشخص نشده و شرکت سامسونگ می تواند به هر نحوی که خود ترجیح می دهد جریمه مورد نظر را به شرکت سازنده آیفون پرداخت نماید.
کار جالبی نبود ولی شرکت اپل حالا باید ساعات زیادی را صرف شمارش این همه سکه کند و در آخر هم شاید اصلا بانکی وجود نداشته باشد که این همه سکه را برای واریز به حساب اپل قبول کند.
لیکون هی مدیر شرکت سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که از انجام این کار خشنود نیست ولی هدف از انجام آن را این می داند که اگر قرار به انجام بازی های کثیف باشد آنان نیز این نوع بازی را بلد هستند. نوع جنگ ها به اعتقاد دکتر برند در حال افزایش هستند. در گذشته برندهای کوکا کولا و پپسی و هم اکنون نیز برند های اپل و سامسونگ!
شما می توانید با این سکه ها تنقلات و … بخرید و این مشکل من نیست. مهم این است که قانون محقق شده است.
به هر حال ۲۰ میلیون سکه ۵ سنتی تحویل شده است و باید دید که عکس العمل برند اپل در این باره چیست !!

applejarime

اما پس از مطالعه سایت های خبری از جمله euronews متوجه شدم که این خبر فقط در حد شایعه بوده. اما من می خوام بگم که این موضوع توسط چه کسی اولین بار می تونه مطرح شده باشه. بعضی از سایت های خارجی نوشتن که این شایعه توسط مدیران سامسونگ پخش شده و قصد شان این بوده که به مدیران اپل بگن که اگر ما هم می خواستیم تلافی کنیم، به راحتی این کار را می کردیم. در واقع مدیران سامسونگ از چالش با اپل خودداری کردن و فقط با این کار ثابت کردن که امکان چالش فراهم بوده.

This Post Has بدون دیدگاه