وبلاگ

برند یا نام تجاری به زبان ساده چیست؟

برند یک اسم ، جمله ، نشانه ، تصویر و یا هر مشخصه دیگری می‌باشد که روشن کننده و معلوم کننده کالا و فرآورده‌ای به خصوص و یا سرویس‌های ویژه‌ای می‌باشد که به واسطه آن از سایر کالاها و سرویس‌های همانند تفکیک و متفاوت می‌شود.

در: مقالات آموزشی وبلاگ

نگاهی به مراحل برند و برندسازی

بدون شک در عصر حاضر ، یکی از سرچشمه‌های عمده اعتبار و ارزش فهمیده شده در نمایش و معرفی هر سازمان و یا کسب و کاری ، برند و نام تجاری به کار گرفته شده می‌باشد. تاثیر برند در عصر حاضر در فضای تجارت و صنعت به اندازه‌ای است که…

در: وبلاگ

حرف حساب وب سایت شما چیست

امروزه ، اینترنت ، صفحه های اینترنتی و وب سایتها به عنوان یکی از پرکاربردترین ابزارهای بازاریابی ، تبلیغ کالا و خدمات توسط شرکتها و سازمانها مورد استفاده قرار می گیرد.

در: مقالات آموزشی وبلاگ

۵ نکته طلایی دکتر برند در مورد بازاریابی بیمه

بازاریابی بیمه از جمله مواردی است کی طی سالهای اخیر اهمیت پیدا کرده است. جهت بازاریابی بیمه به ۵ نکته می پردازیم

در: وبلاگ

عادت هایی که کارشناسان بازاریابی و فروشندگان حرفه ای برای موفقیت در فروش باید داشته باشند

معمولاً مردم اعتقاد دارن که فروشنده ها افراد راست گو و صادقی نیستن. چون در بازار بین فروشنده ها رقابت وجود داره و تلاش می کنند که به فروش و سود بیشتری نسبت به بقیه همکاران و رقیبانشون برسن.

در: وبلاگ

۵ نکته در مورد برندسازی شخصی

با ایجاد هر برندی ، شما مسیر آینده خود را مشخص کرده اید. بنابراین ، هر برندی نشان دهنده این است که شما نسبت به آینده چه تصویری از موفقیت خود ترسیم کرده اید.

در: وبلاگ

درک بازار و مصرف کنندگان برند

برای اینکه بخواهیم یه برند رقابتی خوب بسازیم نمی تونیم بگیم که از بین روشهای مختلف کدومش بهتره؛ چون هر شرکتی باید نگاه ببینه که توی بازار چه موقعیتی داره و رقیباش در چه حدی هستن و دارن چیکار میکنن.

در: مقالات آموزشی وبلاگ

اصول مذاکره و چانه زنی در مذاکرات تجاری

اصول مذاکره و چانه زنی یکی از چیزاییه که همه بازاریابان و آدم هایی که سر میزه مذاکره می رن باید بلد باشن. به نظر دکتر برند فرقی نداره که شما در حال فروش محصول هستید و یا دارید به مشتریاتون خدمات می فروشید اما به هر حال باید اصول…

در: مقالات آموزشی وبلاگ
مدیر برند - مدیر و طراح خلاق فیسبوک

مدیر برند عالی ۱۰ کار را به خوبی انجام می دهد

مدیر برند قدرتمند وقتی با کارمنداش صحبت می کنه خیلی مهربون و با احساسه یه جوری که حرفاش خیلی خیلی الهام بخش باشه و به کارمنداش کمک می کنه و انگیزه می ده به اون دسته از آرزوهاشون که حتی غیر قابل باوره دست پیدا کنن.

در: مقالات آموزشی وبلاگ

دانستنیهای مدیریتی برای مدیران جوان

دانستنیهای مدیریتی ; اگه سمت جدید شما مدیریتیه این نشونه خوبیه و به این معنیه که شما آدم موفقی هستید

در: مقالات آموزشی وبلاگ