وبلاگ

کمپین فانتا در خاورمیانه

کمپین فانتا در خاورمیانه

برای اینکه فانتا بتونه دوباره حجم و سهم بازار خودش را در میان بازار شرکت هایی مثل کوکا و پپسی افزایش بده، تصمیم گرفت کمپینی برای بازیابی برند فانتا در خاورمیانه ترتیب بده.

مدیران برند فانتا برای ترغیب مردم به صرف مجدد نوشیدنی های فانتا، به طعم تازه ای با فرمولی متفاوت فکر می کنند. مدیران شرکت آگهی تبلیغاتی درست کردند که در عین تبلیغاتی بودن، خوردنی هم هست. این آگهی حاوی پیام جدیدی در ارتباط با طعم متفاوت فانتا است. در این آگهی شرکت فانتا قصد داره خوانندگان و مخاطبان را به برداشتن پوشش محافظتی که تکه ای از آگهی و خوردنش است، تشویق کنه.

فانتا با این طعم جدید قصد داره وضعیت یکنواخت کنونی را تغییر بده و ضعف خودشو در منطقه جبران کنه. در واقع مدیران برند شرکت امیدوار هستند که با ایجاد یک تجربه چند حسی در دل مخاطبان، برند فانتا را بازیابی کنند.

این تبلیغ برای اولین بار در یک مجله در دبی چاپ شده و پیش بینی میشه که این آگهی در بقیه کشورها هم منتشر شود. این نوع تبلیغ یکی از کارهایی است که قطعاً برای شرکت فانتا پرهزینه خواهد بود. از دیگر فعالیت های برنامه ریزی شده برای این کمپین تبلیغاتی برند فانتا، نمایشگرهای فروشگاهی معطر هستند که دارای حسگر (سنسور)های حرکتی می باشند و با نزدیک شدن مشتریان به عطرها، پرتغال مخصوص برند فانتا را از خود بیرون داده و با پخش یک پیام، مشتریان را متوجه خود می سازند.

دیگر برنامه برند فانتا صدای مجازی نوشابه فانتا است. این برنامه توسط شبکه اجتماعی Facebook صورت پذیرفته و امید است که این موضوع هم خالی از فایده نباشه. بدین ترتیب که هر کسی می تونه یک صدا برای نوشابه فانتا ارسال کنه و در نهایت به بهترین صداها جوایزی ارائه بشه. دکتر برند فکر می کنه که در صورت اصلاح واقعی طعم و رفتار برند فانتا در خاورمیانه، مطمئناً نتایج مطلوبی نمایان خواهد شد.فانتا

This Post Has بدون دیدگاه