وبلاگ

دو سوال دکتر برند از های وب

سوال اولی که برای دکتر برند پیش اومده این است که چرا تعیین یک نام تجاری در کشور ما به این اندازه بی اهمیت شده که حتی شرکت هایی با سرمایه گذاری زیاد به این موضوع توجه نمی کنند و نام هایی را انتخاب می کنند که آدم وقتی این نام ها را در کنار برندهای خوب در کشور خودمون هم قرار می ده پیش خودش فکر می کنه که چی شد که این نام تجاری یا برند (در اصطلاح) انتخاب شد.

در ظاهر یک برند طراحی شد و میلیون ها تومان جهت معرفی این برند هزینه شد که شاید می تونست این هزینه در راستای افزایش و بهبود خدمات مصرف بشه. اصلاً به ما چه ربطی داره که پولشون را چه طور خرج می کنند. اما از یک جهت دکتر برند می تونه این برند رو نقد کنه و شما هم مطمئناً نظر خودتون را خواهید داشت.

سوال دوم؛ های وب می تونه چه شرکتی باشه!

الف. طراحی وب سایت

ب. مجری طرح های شبکه

ج. شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت

د. شرکت بهینه سازی و مشاوره وب سایت seo

و یا … البته نتایج مشخصه! اصلاً بهتره دکتر با پیش فرض حرفی نزنه و بهتر اینه که شما در مورد نام این نشان تجاری نظر بدید و بگید که این نام چه خدمتی را برای شما تداعی می کنه.

دکتر برند در مقاله بعدی توضیح می ده که چه طور یک مدیر چنین برندی را برای شرکتش انتخاب می کنه. البته ما از این دست برندها کم نداریم که متأسفانه خیلی از آن ها با دیدگاه نداشتن آگاهی مصرف کننده انتخاب می شوند که این رسالت بر عهده افراد حرفه ای بوده که این اطلاع رسانی انجام بدهند.

888688862

This Post Has بدون دیدگاه