وبلاگ

تبریک دکتر برند به ایرانی ها و نوروز دوستان عزیز در بهار ۹۳

بهار یک نقطه دارد و نقطه آغاز بهار بر شما بی انتها باد و عید بر شما مبارک

سلام دکتر برند را در آغاز سال نو پذیرا باشید. امسال هم با همه سختیها و لحظه های بحرانی البته برای مدیران و برندسازان عزیز به پایان رسید. قبول دارید که برخی روزها سخت گذشتند. امیدوارم که سال آینده سال خوبی برای همه ایرانی ها باشد. البته که طی شش ماهی که گذشت رونق انتظاری در بازار نشانه های خوبی را در بازار نمایان نمود. و امیدوارم که تصمیمات درست دولتمردان، پاسخ درستی به انتظار مردم بدهد.

از اینکه امسال در کنار دوستان خوبی همچون شما بودم بسیار خوشحالم. تشکر ویژه از دوستانی که مطالب را از طریق سایت و رسانه های اجتماعی (facebook) دنبال می کردند و تیم دکتر برند را از نظرات ارزشمند خود محروم نکردند. همچنین قدردانی از دوستانی که با خواندن مطالب مربوط به اخبار و کمپین های بزرگ جهانی که به زبان ساده نوشته شده بود، دکتر برند را مورد لطف خود قرار دادند.

امید وارم وقت و پول چه کم و چه زیاد به من این فرصت را بده که بتوانم مطالب خوبی را به دوستانم تقدیم کنم و باز هم از کمک شما بهره خواهم برد.

باز هم یک خواهش تکراری! وقتی مقاله ای را می خوانید، به صورت انفعالی عمل نکنید و اگر از خواندن مطالب لذت می برید و یا مخالف آن هستید، نظر بدهید. دکتر برند و تیمش یک حامی بیشتر نداره و اون هم نظرات ارزنده شما هستند.

در انتها از تمام اعضای تیم دکتر برند که کمک می کنند که با وقت کم بنده، سایت و دیگر رسانه ها را زنده نگه دارند، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم. دیگه اینکه عید شما مبارک و روزگار خوش7sin-nowruz-www.jahaniha.com4_

This Post Has بدون دیدگاه