وبلاگ

شکایت مدیر برند رولزرویس از شهروند اماراتی به دلیل حمل کاه و علف با رولزرویس

حتما اگر از شما بپرسند که نامه سه برند شرکت خودرو سازی لوکس را نام ببرید، یکی از این نام ها رولزرویس است. اتومبیل رولزرویس (Rolls-Royce) یکی از معروف ترین، گران بهاترین، بهترین، ساکت ترین و محکم ترین اتومبیل های موجود جهان محسوب می شود.

لورنس معروف تمام فعالیت های سیاسی و جاسوسی خود را در تمام مدت عمر با یک اتومبیل رولزرویس به نام سیلورگوست (SilverGhost) که بهترین مدل آن است انجام داد و تازه همان اتومبیل، سال های متمادی پس از مرگ لورنس به وسیله چند نفر دیگر مورد استفاده قرار گرفت و هم اکنون بدون کوچکترین عیب در موزه کمپانی رولزرویس به معرض نمایش گذارده شده است.

یکی از عجایب اتومبیل رولزرویس این است که خریدار هیچ وقت از استحکام و دوام و مدت کار و نیروی اتومبیل خود اطلاع حاصل نخواهد کرد، زیرا کمپانی به قدری در کار خود مطمئن است که لزومی نمی بیند این اطلاعات را در اختیار خریدار بگذارد.

بهترین، عالی ترین، محکم ترین، لوکس ترین و بی صداترین مدل رویس فانتوم چهار نام دارد که فقط به سلاطین و رؤسای دول و شاهزادگان معروف فروخته می شود و شما اگر جزء آنها نباشید، هر چقدر پول و حتی رشوه بدهید و یا هرگونه پارتی بتراشید ممکن نیست موفق شوید مدل رولزرویس فانتوم چهارم را از کمپانی رولزرویس خریداری نمایید. جالب است بدانید که اولین مدل رولزرویس فانتوم چهارم به ملکه الیزابت، ملکه انگلستان فروخته شد.

اتومبیل رولزرویس همیشه متعلق به پادشاهان و رؤسای دول و میلیاردهای معروف و مشهور بوده است.

حالا شرکت رولز رویس انگلیس سازنده خودروهای لوکس با ارائه شکایتی خواستار محاکمه یک شهروند اماراتی مالک یک دستگاه رولز رویس شده است.

این مرد اماراتی با استفاده از رولز رویس، علف و کاه، جابجا می کند. او در صندوق عقب، داخل و بالای خودروی رولز رویس، علف و کاه می ریزد و برای شترهایش می برد. دفتر نمایندگی شرکت رولز رویس در شهر ابوظبی قبل از این شکایت، با اعزام نماینده ای تلاش کرد خودروی رولز رویس وی را خریداری کند اما او این پیشنهاد را نپذیرفت.

مدیر برند شرکت رولز رویس معتقد است این کار شهروند اماراتی، به کاهش شأن برند رولز رویس منجر می شود. این اماراتی رولز رویس اش را به عنوان هدیه از فرزندش دریافت کرده است.

10447395_255782607945582_67744151723454543_n

البته مخالفت این اماراتی با فروش خودرویش باعث نشد شرکت رولز رویس از هدف خود چشم پوشی کند. این شرکت تلاش می کند شکایتی را علیه این شهروند اماراتی مطرح کند.

مالک این خودروی رولز رویس یکی از بزرگترین بازرگانان شتر در ابوظبی است. او علاوه بر این یکی از فعالان و شرکت کنندگان مسابقات شترسواری در امارات است.

اما بیایید به از زاویه دیگری به عنوان یک کارشناس برند به این موضوع نگاه کنیم. حتما شما هم می دانید که مدیر برند شرکت رولزرویس نمی تواند اتوموبیل فروخته شده را به دلیل سبک استفاده مشتری پس بگیرد. اما انتشار عمل این مرد اماراتی موجب خدشه به برند رولزرویس شده است و شرکت رولزرویس با شکایت خود قصد دارد با سایر مالکان رولزرویس بگوید که این شرکت همه توان خود را به منظور حفظ هویت برند رولزرویس گذاشته است.

نتیجه آنکه برخی اوقات می توان با انجام فعالیت های سوری مشتریان را تحت تأثیر قرار داد. و نشان داد که مدیران شرکت فقط به فکر خودشان نیستند و از هویت محصول و اعتبار مشتریانشان دفاع می کنند.

This Post Has بدون دیدگاه