وبلاگ

ایده برندسازی برای دوران اقتصادی رکود

ایده برندسازی برای دوران رکود اقتصادی عبارتست از:

۱- همیشه به فکر یک ایده برندسازی باشین یه فلدر درست کنین و هر ایده ای رو که فکر می کنین خوبه توی ان نگه داری کنین.

هر کاغذ تبلیغاتی مثل آگهی تبلیغات و با نامه پستی و یا کاتالوگ زیبا، پوستر جذاب و یا هر چیز جذابی که در مورد تبلیغات دیدید و شما رو جذب کرد در اون بزارین. تا وقتی یک ایده خوب برای کسب و کار پیدا کردید از همه اونا استفاده کنین.

۲- به نتیجه های بررسی و تحلیل بازار دقت کنین و از اونا نتیجه گیری کنین. هر نوع تغییر در صنایع مختلف و گسترش صنعت های مختلف را زیر نظر بگیربن. رقیب هایی بازاری رو که در اون وارد می شین رو به خوبی بشناسین.هر کار کوچیک و بزرگ اونا رو در نظر داشته باشین و حتی می تونین یک فلدر از نتیجه تحقیقاتتون درست کنین. عملی کردن این تحقیقات می توانید به شما ایده برندسازی خوبی بدهد.ایده برندسازی

۳- تعداد کالاها و خدمت ها و برندهای خودتون رو بی دلیل زیاد نکنین و تلاش کنین برای درست کردن خدمات و کالاهای جدید نواوری داشته باشین و با خلاقیت کالا و خدمات جدید تولید کنین. اسم های زیبا برای محصولاتتون بزاریدف این کار برا برندسازی بسیار مهم هست. تلاش کنین تا خدمات و کالاهای به روز به بازار بفرستید تا هم مشتریان از شما راضی باشن و هم تغییراتتون به چشم اونا بیاد.

۴- یک گروه درست کنین. توی این گروه افراد کلیدی بیرونی و داخلی شرکت رو  دور هم جمع کنین. توی همه همایش ها و کنفرانس های مرتبط به کسب و کارتون شرکت کنید. توی همه نشریه ها و مجله های تخصصی کسب و کارتون و برندسازی عضو بشین و همه اونا را به دقت بخونین. از افرادی که در زمینه برندسازی مشاوره می دن حتما کمک بگیرین.

۵- یه مقدار پول برای ایده برندسازی کنار بذارین. فکر کنین و ببینین چقدر دوست دارین برای برندسازی هزینه کنین. شما می تونین یه مقدار از سود ناخالص کسب و کارتون رو برای این کار خرج کنین. با خرج کردن همین پول می تونید هر ماه توی بازار کسب و کارتون چه با تبلیغات و چه از طریق روابط عمومی دیده بشین.

۶- برای اینکه توی ذهن مشتری هاتون موندگار بشین حتما یه مجله و یا روزنامه چاپ کنین و در اونا مقاله های تخصصی و اخبار  و اطلاعات در مورد محصولات و خدمات جدید مربوط به کارتون را بنویسید. یک سایت هم برای خودتون درست کنین . یه ایمیل به نام کسب و کارتون درست کنین و توی سیگنیچر ایمیل اطلاعات کامل مثل آدرس و شماره تلفن و آدرس سایت و …. رو حتما بنویسید. یه شعار برای خودتون داشته باشین . برای مشتری هاتون به مناسبت های مختلف کارت پسال بفرستید. اینم یه ایده برند سازی خوبه.

۷- با چند تا نشریه ارتباط برقرار کنین، یه قسمت توی شرکتتون برای ارتباط خبری با نشریه ها درست کنین.البته شما باید با نشریه هایی ارتباط برقرار کنین که در نت خبرهای on line و صفحه های تصویری با کیفیت دارن.

۸- شما باید در سازمانهای صنفی و محلی تخصصی خودتون عضو بشین. سعی کنین به همه گرده مایی های تخصصی خودتون برین و با کسایی که توی اون گردهمایی ها سخنرانی می کنن حتما ارتباط برقرار کنین.

۹- به همه تماس ها چه حضوری بودن و چه غیره حضوری سریع جواب بدین و اگر کاری دارین و یا جایی هستین یه جانشین آموزش دیده بجای خودتون بزارین تا در این جور شرایط کارهای مهم شما را انجام بده.همیشه پیغام ها و تماس های از دست رفته رو پی گیری کنین و یه قسمت نظر سنجی و نیاز سنجی در وب ساتتون بزارین. اینم جزء بهترین ایده برندسازی هست.

۱۰- برای کسب و کارتون تبلیغ کنین. شما می تونین یه بروشور از همه کالاها و خدماتتون درست کنین و به مشتری هاتون بدین، البته باید بروشور جدید با بروشورهیا قبلی تفاوت داشته باشه. یادتون باشه که هر کار تبلیغی که انجام میدن اطلاعات کاملی از خودتون درج کنین این اطلاعات می تونه آدرس سایت، شماره تلفن، آدرس، ایمیل و … باشه

۱۱- در نمایشگاه ها، اسپانسر غرفه های معروف بشین، برای معرفی محصولات خدمات خود گردهمایی ترتیب بدین و توی اونا به بهترین نحو در مورد محصولات و خدماتتون توضیح بدین.

۱۲- سعی کنین مقاله هایی در ستون های تجاری و بازرگانی رونامه ها و مجله ها چاپ کنین و آن مقاله را برای صنف خودتون بفرستین.

This Post Has بدون دیدگاه