وبلاگ

راز برند های برتر دنیا ( ۵ برند برتر )

راز برند های برتر دنیا ; در این مقاله دکتر برند سعی داره به راز برند های برتر در برخورد با مشتریان بپردازه.

۱- مثلا شخصی کردن راز برند خوب آمازون

همون طور که می دونید برند آمازون یه برنده خورده فروشه که در مقابل مقدار فروش یه محصول خاص برای اون محصول امتیاز قائل می شه!

وقتی کسی تصمیم به خرید از آمازون رو می گیره می تونه میزان رضایت افراد دیگه که از اون محصول خاص خریدن رو توی سایت آمازون ببینه در کنار این ویژگی سایت افراد می تونن برندهای رغیب که اون محصول خاص رو تولید کنند و همچنین نحوه عملکرد اون محصول رو در سایت آمازون ببینن.

این ویژگی هایی که برند آمازون توی سایت فروش اینترنتی و آلاین خودش قرارداده یک راز برند آمازون به حساب می یاد. خب مطمئنا کسانی که از این سایت خرید می کنن با توجه به امکانات و ویژگی های این سایت یکی از بهترین تجربه های خرید آنلاین رو پیشه رو دارن،کسی که حتی یک با از سایت آمازون خرید آنلاین انجام می ده، بخاطر صرفه جویی در زمان با کمترین هزینه و ارسال مجانی و تنوع محصولات طرفدار پروپاقرص این سایت می شه و سعی می کنه که همیشه وسایلی رو که احتیاج داره حتما از این سایت خرید کنه!

بنابراین بطور کلی با توجه به امکانات خوبی که این سایت در اختیار مشتریانش می ذاره مثله: امکان مقایسه برندها، دریافت نظرات دیگر مشتریان، قیمت کمتر و ارسال مجانی تونسته در مقابل بقیه رقبا به عنوان برند برتر سایت های خرید آنلاین سر بلند کنه و یکه تاز میدان بشه.

۲- ایجاد هیجان و نشاط ، راز برند برتر کوکاکولا

کوکاکولا با استفاده از خلق شعار و پیام های تبلیغاتی جدید، نوآورانه و هیجان انگیز در بین مصرف کنندگان هیجان به وجود می یاره مثلا بعضی از این پیام ها مثله: طعمه زندگی خوشحال و یا مثله آفتاب سرد.راز برند

اونا تونستن با استفاده از این پیام های تبلیغاتی به مصرف کنندگانشون شادی بدن. هدف اصلی و راز برند برتر بودن برای این شرکت فقط و فقط ایجاد شادی و هیجان برای مصرف کنندگانشه و همیشه به مصرف کنندگان شادی و هیجان و نشاط رو تزریق می کنه، اونا برای ایجاد نشاط و هیجان حتی در فیس بوک و ماشین های حمل و نقل این محصول روی تبلیغات شاد سرمایه گذاری می کنن و از این طریق مشتریاشونو حمایت می کنن.

البته این برند در دهه ۸۰ یک افتضاح تبلیغاتی به نام کمپین نیو کوک رو در رزومه خودش داره اما اگر این افتضاح رو کنار بزاریم تمامی کمپین های تبلیغاتی این برند بر روی شادی و هیجان مصرف کننده سرمایه گذاری کرده و تمام تلاشش رو در این زمینه انجام دادهتا یه اسم موندگار در نسل های بعدی باقی بزاره.

 برند برتر کوکاکولا همیشه می گه تمامی موفقیت هاشو مدیون مشترشانش هست و همین حرکت اونا یک راز برند موفق براشون به حساب می یاد، وقتی بین مصرف کنندگان این برند می ری هیچ وقت از یه تجربه بد از محصولات این شرکت صحبت نمی کنن.

۳- قول می دیم هر چیزی که شما می خواین رو انجام بدیم راز برند برتر فدکس

توی این برند شعارشون اینه که ما همه قول هامونو عملی می کنیم و همین شعاره که هویت این برند رو ساخته و راز برند برتر فدکسه.برند برتر فدکس با برگزاری کمپین های تبلیغاتی ما می دانیم، یعنی هر چیزی که مشتریان می خوان رو آگاهیم تونسته به موفقیت برسه. همین طور اونا برگزاری جشنواره ها و دادن جوایز رو توی استراتژی های بازاریابیشون قرار دادن.

۴- رضایت مشتری راز برند برتر اپل

راز برند برتر اپل اینه که مصرف کنندگان محصولات این شرکت همیشه در منتظر محصول جدید این شرکت هستن، چون هر محصول جدیدی که توی این شرکت تولید می شه باهوش تر و مهیج تر از محصول قبلی هستشو کارایی بیشتری داره. اونا از تجربه خرید محصولات شرکت اپل همیشه خاطرات خوبی رو دارن چون هم کیفیت و هم ظاهر محصولات تولیدی این شرکت خیلی عالیه بنابراین رضایت مشتری همیشه جلب می کنه، البته یکی دیگه از نکته های متمایز کننده محصولات شرکت اپل که راز برند برتر شدن این شرکت هم هست نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش محصولاتشه. این برند ادعا می کنه نمایندگی های فروشش بهترین خرده فروشی ها هستن.

۵- ایجاد تجربه ای متفاوت از خرید راز برند تارگت

در فروشگاه های برند تارگت با طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور هایی که توی اونا عکس افراد مشهور چاپ شده، و ارسال این هارد کپی ها برای آدمایی که دیوانه وار از فشن و مد پی روی می کنن، خط قرمزی به روی فکر آدمایی که تصور می کنن تارگت یه فروشگاه عمده فروشی است می کشه.

این فروشگاه سعی داره یک تجربه غیره منتظره از خرید برای مخاطبانش به جا بذاره و اونا رو با یه تجربه جدید و عالی از خرید قافلگیر کنه. اونا برای اینکه این تجربه خاص خرید رو به مشتریانشون بدن سعی می کنن تا کیفیت رو بالا ببرن و قیمت رو تا حد بسیار زیادی کم کنن و همین کارها راز برند تارگت برای موفقیت روز افزون این شرکته.

This Post Has بدون دیدگاه